« Tagasi

Reisiklubi korraldab loodusteemalise fotonäituse

Taavi Kelder Vali Uudised (2018), 15. august, nr. 62, lk. 2.

Põltsamaa raamatukogu juures tegutsev reisiklubi korraldab sügisel raamatukogu näituste-ja konverentsisaalis fotonäituse „Eestimaa loodus reisiklubilaste pilgu läbi".

Reisiklubi ellukutsuja ja eestvedaja, Põltsamaa raamatukogu direktor Rutt Rimmel sõnas, et fotonäitusele on oodatud pildid, mis on tehtud reisiklubi poolt ette võetud reisidel erinevatesse Eestimaa nurkadesse.

„Kutsun kõiki osalema näitusel oma fotodega reisiklubi reisidest. Seekordne teema on „Eestimaa loodus reisiklubilaste pilgu läbi". Valikus on nelja aasta jooksul korraldatud kümme reisi. Ootame fotosid loodusest, kus inimesi ja ehitisi ei ole peal ega ole kujutatud ka koduaedasid. Fotosid ootame kuni kolmapäeva, 15. augusti lõunani," ütles Rutt Rimmel. „Fotod võib saata raamatukokku meiliga - kolm fotot korraga, või tuua mälupulga peal. Näituse avamisele 4. septembril (kellaaeg täpsustamisel) ootame kõiki huvilisi - ka neid, kel fotosid pole," lisas Rimmel.

Reisiklubi on korraldanud siiani väljasõite nii Põhja-, Lääne-, Ida-kui Lõuna-Eestisse.

Kõige viimasena korraldas reisiklubi reisi Pärnumaale, see toimus laupäeval,11. augustil. Reisil ,,Ehe Pärnumaa" külastati Riisa raba matkarada Soomaal, Tamme talu ürdiaeda, eksootilist Vene talu, Valgeranda, Mikkeni Nunnu lambatalu ja Tõstamaa ümbruskonda.