Lapsed trolle joonistama!

Vali Uudised (2017), 20. jaanuar, nr. 6, lk. 4.

MTÜ Trollitrall kuulutab välja joonistusvõistluse,  mille teemaks on „TROLL ja TRALL." Joonistusvõistlust organiseeriva juhatuse liikme Helen Sambliku  sõnul ei seata piire vanusele. „Ootame loomingulist lähenemist kõigilt lasteaialastelt, koolilastelt ning miks  ka mitte täiskasvanutelt!" on Helen veendunud, et siin  leiavad väljendusvabaduse kõik joonistajad. Esitatud  töid soovib MTÜ kasutada oma ruumikujunduses,  trükistes ning logo kujundamisel.

Töid saab esitada 20. jaanuarist kuni 13. veebruarini Põltsamaa linna raamatukogus. Töid hindab MTÜ  liikmetest komisjon, kelle ettepanekul autasustatakse  parimate tööde autoreid kinkekaartide ning suupärase maiusega. Parimate autasustamine on plaanis  mängupesa avamisüritusel - seega, finaal saab olema topelt lõbus !

Praeguste plaanide kohaselt peaks mängupesa avatama märtsi alguses ning olema avatud kuuel päeval  nädalas: teisipäevast pühapäevani kell 10.00-18.00.  Sambliku sõnul püütakse hinnakirja kujundamisel  järgida nii konkurentsivõime kui taskukohasuse  põhimõtet: „Ilmselt saame täpsustatud info nii hinnakirjade kui teenuste kohta avaldada paar nädalat enne  avamist loodava FB lehe kaudu."