« Tagasi

Lille Lindmäe: alanud on liikumine uude ajastusse

Helve Tamm  Vali Uudised(2012) 3. veebruar, nr. 10, lk. 5.

Läinud nädalal käis Põltsamaal raamatukogu salongiõhtul siinsetele inimestele uue ajastu saabumise sõnumit edasi andmas diplomeeritud rahvaravija, ekstrasenss ja bioväljade tikkija Lille Lindmäe.

Paljudele on Lille Lindmäe tuntud kui inimese biovälja ravitseja, kuid võimalik, et päris kõik ei teagi, et tegelikult on tema suurimaks eluülesandeks ja missiooniks korrastada maakera erinevates kohtades energialiine. See tähendab seda, et maakera on kaetud energiajoontega ehk liinidega nagu ämblikuvõrguga ning nende tasakaalust väljaminekut või rikkumist tuleb teatud inimestel parandamas käia. Lille Lindmäe ongi taoline inimene. Tema sõnul on nn haige liin tumedat värvi, kuid pärast tervendamist lööb see taas erkkollaselt- kuldselt särama. Ka inimese bioväli võib särada samal moel nagu liinivõrguga kaetud maakera, kuid seda vaid juhul, kui inimene on terve. Vigastatud ja haiged kohad muudavad värvi ja kaotavad sära. Lindmäe näeb värvimuutusi bioväljas ning seetõttu oskab kindlaks määrata ka haiged kohad. Olgu need siis maakeral, inimestel või isegi loomadel, ühesõnaga kõigel elaval. Ta ise tunnistab, et ei oska alati öelda, mis haigus kellelgi on, kuid suudab tänu oma võimele n-ö näha väga täpselt öelda, kus haige koht asub.

Informatsiooni Maa valukohtadest saab ta erinevate kanalite ehk infoallikate kaudu. Kaks kanalit on tal Eestis ja kolm Soomes. Ükski kanaliks olija ei tunne teisi ja nad on üksteisest sõltumatud. Lindmäe sõnul on see vajalik ennekõike selleks, et temal tekiks usaldus saadavate sõnumite suhtes. Kui omavahel võõrad räägivad ühte ja sama juttu, siis peab asi õige olema ning nii tekib ka ülesande suhtes tal usaldus.

"Mind saadetakse teatud riikidesse, kus on vaja liini parandada, kus on vaja uut ehitada. See on minu rida, aga teil kõikidel on jälle oma ülesanne. Igal oma. Mulle näiteks öeldakse erinevate kanalite kaudu, et "Lille, sul on vaja sõita Indiasse!". Ja nii ma siis sõidangi maailmas ringi. Ja kui kuskile kohale sõidan, siis näen, et liin on tõesti maas, tumedat värvi," lausus ekstrasenss.

Kõige olulisem on mõtteline ja füüsiline puhtus

Sel moel taevaste õdede- vendade maise misjonärina on ta ringi käinud paljudes kohtades ja neiski, kuhu tavapäraselt lihtsalt niisama ei satuta. Eriti tihedalt on tal tulnud külastada Indiat ja araabia maid, ka Aafrikat. Neis maades käimise kohta andis ta põltsamaalastele piltide ja jutu abil ka põh- jaliku ülevaate. Põhirõhk tema jutus oli suunatud puhtuse pidamisele ja seda nii füüsilisel kui mõttelisel tasandil. Nimetatud maades on hügieeni ja puhtuse eest hoolitsemine äärmiselt terav teema. Tegelikult seda kõike seal polegi. Elatakse sõna otseses mõttes omaenda väljaheidete ja rämpsu keskel, juuakse ja pestakse ennast saastunud vees ning rajatakse kodud elu hävitavatesse kohtadesse. Suremus neis maades on mustuse tõttu tulnud haigustesse sedavõrd suur, et neist arvudest ei taheta avalikult kuskil rääkida.

"See on puu, mille oksal olevat India pühadus Grisna istunud, vilepilli mänginud ja inimesed puu ümber tantsinud. Selle asemel, et puu oksal pilli mängida, oleks ta võinud neid inimesi õpetada puhtust pidama," oli Lindmäe pahane, näidates nimetatud kuivanud puust pilti. Ta lisas, et nii musta ja räpast linna nagu Grisna sünnilinna, mis Indias on kõige püham linn, pole ta oma elus veel näinud.

"Templeid pidi seal olema 5000. Kõik need on väga puhtad, aga inimesed elavad seal otse tänavatel ning kogu solgivesi voolab lahtiselt tänavatel ja jõuab lõpuks pühasse jõkke välja. Ja selles jões siis inimesed pesevad ennast. Mehed kükitavad kõigi nähes nende kraavide juures ja pissivad sinna. Kõik haiseb seal kohutavalt. Seal on Iidse Tarkuse Kool, kus käisin loengut pidamas. Ja ma siis rääkisin neile, et neil pole seal tegelikult kunagi olnudki ühtki vaimset õpetajat, sest kui oleks keegi olnud, oleks ta õpetanud neid puhtust pidama. Alati polegi lugu vaesuses, vaid suhtumises. Kes räägib end olevat vaimsel teel, siis esimene punkt on alati puhtus, puhtus igal pool. Alustada tuleb iseendast ja siis liigub see mõtte kaudu edasi. Igal juhul on mul suur heameel selle üle, et meil Eestis läks käima liikumine "Teeme ära!" See on väga oluline asi," kirjeldas Lindmäe pühas linnas nähtud reaalset olukorda.

Maapõu on õõnsaks kaevatud

Puhtus on aga naise kinnitusel üks ülimalt oluline asi. Ja mitte pelgalt inimese enda, vaid ka terve maakera jaoks. Kohutav Maa reostamine ja saastamine teeb energiad haigeks ning see toob omakorda kaasa muid hädasid. Sama jõhker ning lubamatu elu hävitamine toimub siis, kui emakese Maa põu tühjaks kaevandada. Eriti ärritas bioväljade tikkijat tõsiasi, et väljakaevandatud aaretest rikastub vaid käputäis, kuigi tegelikult oleks neil vaja oma vara teistega jagada. Ääretu vaesus ja räpasus, mis näiteks Indias või Aafrikas valitseb, oleks tema väitel olematu, kui ülerikastunud inimesed oleks oma mammona inimeste harimisse ja nende eest hoole kandmisesse suunanud.

Koos vaesuse ja kasimatusega käib käsikäes kuritegevus, mille kohta Lindmäel oli võtta eriti markantseid näiteid ühest Aafrika linnast. Tapmised ja röövimised on seal sedavõrd igapäevased nähtused, et enda kaitsmiseks ehitavad vähegi korralikud inimesed ekstreemsusteni kindlustatud elamuid. Igal aknal on trellid ning trellitatud uksed on isegi tubade vahel, aiad on rauast ja nende varvad on otstest teravad ja mitmeharulised, lisaks on aia ette n-ö külvatud rauast kidad, et takistuse ületamine oleks eriti raske ning lisaks eelöeldule on aia kohal ja sellesse põimunud kuus liini elektritraate, millesse takerdumine toob kindlalt surma. Ometi pääsevad kurjategijad aeg-ajalt ikkagi majadesse ning siis järgneb julm tapmine ja/või röövimine. Väljaspool kodu liigutakse vaid kuulikindla autoga, kaubanduskeskused ja pargid on relvastatud valve all ning isegi vanadekodusid piiravad voolu täis okastraadikerad. Lindmäelt nähtu-kuuldu põhjal sai arvata, et kurjategijate hulk koosnes kohalikest elanikest ehk mustanahalistest ning ennast pidid nende eest kindlustama ja kaitsma sinna kanti elama läinud valgenahalised.

Lindmäe sõnul pole seni mitte mingil moel, mitte kellelgi ega mitte mingite vahenditega võimalik olnud sealset elu korda saada ega sedavõrd äärmusesse langenud kuritegevust piirata. Ja kogu põhjus peitub taas suhtumises ja iga üksiku inimese mõtlemises.

Oleme teel uude ajastusse

"Alanud on uus ajastu. Maakeral toimuvad praegu asjad, mis on selle uue ajastu algusega seotud ... Ütleksin nii, et terve maakera valmistub minema uude ajastusse ja on alustanud selle jaoks kõike ümber ehitama ja häälestama. Ja iga inimene on selles tegevuses kaasosaline. Iga inimene, ühtegi vähetähtsat inimest pole, kõik on praegu oma energiakehaga muutustele kaasaaitamisel ülimalt olulised. Samas tahaks öelda, et kahjuks on inimesed oma tegevusega viinud praegu maakera väga õudsesse seisu. Samal moel edasi minna lihtsalt ei saa ja muutus peab tulema. Õnneks ongi ajastu vahetus ja tulemas kuldne aeg. Aga inimestel endil on ka aeg midagi ära teha. Need pildid maadest, kus ma paari aasta jooksul olen käinud, andsid ülevaate sellest, et tõesti, nii enam jätkuda ja eluga edasi minna pole võimalik.

Igal inimesel on ümber bioväli, kus on informatsioon. Pole olemas ühtegi täpselt samasuguse biovälja informatsiooniga inimest, kõigil on see erinev. Biovälja informatsioon annab inimesele toimimiseks võimalused ja see toimetab ka ise. See- pärast on mitmekümne aasta jooksul meile öeldud, et mõelge selgeks oma mõtted, ärge olge kurjad ega ahned ega kiuslikud teiste suhtes, et avanege ja ärgake. Öeldakse, et "Kullakallid, ärgake!". Ja need sõnumid on antud meile meie universumi õdede-vendade poolt, sest väljastpoolt on kõik hästi näha, see, missugused inimesed on.

Minu bioväljas on informatsioon, et uueks ajastuks tuleb rakendada uusi energialiine. Minul on ülesanne ehitada ja parandada energialiine, kuid teil kõikidel on oma isiklik ülesanne," andis Lindmäe edasi olulist sõnumit taevasest maailmast.

Kuldne ajastu sünnib uudsest mõtlemisest

Üheks maakera biovälja lõhkujaks ja haigestajaks on tema sõnul inimeste negatiivsed ja kurjad mõtted. Ka pidev virisemine ja elu üle kurtmine teeb füüsilisele silmale nähtamatuI moel kurja tervele piirkonnale, kus elatakse. Mida puhtamad ja helgemad on mõtted, seda rohkem on tervistavat elu iga inimese kodus ja paigas kus ta elab.

"Kui oled käinud mitmetes maades, kus näed neid hulle ja hirmsaid olukordi, siis seal kaugel hakkad järsku hindama neid tõelisi väärtusi, mis on meil kodus Eestis ja lähedal Soomes. Kaugel, nende õuduste sees, tundub Eesti paradiisina. Ometi me hädaldame lõputult ja näeme vaid halba ümberringi. Inimesed võiksid hädaldada palju vähem ja olla rahul. Rahulolu toob palju head energiat juurde," rõhus ta kuulajate südametele.

Iga suur muutus saab alguse väikesest mõttest ning selle mõtteraasukese sünnitajaks ei pea olema mingi kõrge ametipositsiooniga inimene. Juba inimeseks olemine ise on tohutu vägi. Kui meist igaüks mõtleks päevas kas või ühe ilusa ja helge mõtte, paneks juba seegi toimima puhtad energiad, mis hakkavad ellu kutsuma tohutuid positiivseid muutusi. Ärgem unustagem, et maakera on energeetilise ämblikuvõrguga kaetud, mis tähendab, et puudutades üht niiti, paneb see lõpuks doominoefektina helisema kogu võrgustiku.

Uue ajastu loomine on paljude teadjanaiste ja -meeste väitel juba mitmeid aastaid tagasi alanud ning ekstrasensside edasiantud sõnumid ütlevad kindlal häälel, et seekordsed positiivsed muutused praeguses maailmapildis sünnivad mõttemaailma muutmise, mitte füüsilise tegevuse ega rahahunniku suuruse läbi.

Lille Lindmäe

Sündis 1941. aasta 1. veebruaril (Veevalaja tähtkujus) Sinimägede lähedal Pimestiku külas oma pere teise lapsena.

Diplomeeritud insenerina ja tekstiilikunstnikuna on ta ka kaks aastakümmet töötatud tekstiilivabriku Areng"kunstitöökoja juhatajana.

Praegu on ta diplomeeritud rahvaravija, ekstrasenss, bioväljade tikkija.

Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika KooliMoskvas. Aastatel 1990-1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina.

Üle 12 aasta on pidanud loenguid TÜ arstiteaduskonna perearstide toitlustusalastel täienduskursustel ja kahel aastal valikloenguid Tallinna Meditsiini Kõrgkoolis.

Ligi 20 aastat on tal töökagemust Soomes biovälja korrastajana ja koolitajana, on pidanud loenguid neljas keeles mitmel maal, osa võtnud kohalikest ja rahvusvahelistest konverentsidest.

Ta on kirjutanud kaks raamatut: "Iidse teadmisega õnnistatud" ja "Tähed on bioväljas ja taevas".

Oma ravitsejavõimeid hakkas kasutama 49-50-aastasena, pärast seda, kui tal tuli oma tõvega pöörduda Gunnar Aarma poole.

Hiljem sai temast Aarma õpilane ning oma õpetajalt sai ta ka ülesande: tal tuleb hakata teisi inimesi ravima.