« Tagasi

Fotokonkurss "Lõbus talvetrall"

Nelli Orgmaa Vooremaa(2008), 12. jaanuar, nr. 5, lk. 6.

Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu lasteosakond ja Jõgeva Maavalitsuse kultuuri- ja haridusosakonna algõpetuse sektsioon kuulutavad välja fotokonkursi "Lõbus talvetrall" põhikooli õpilastele. Fotovõistluse eesmärgiks on õhutada lapsi ise jäädvustama oma talviseid tegemisi toas või õues, lumes või jääl, üksi või sõpradega. 

Fotovõistlusel võivad osaleda kõik kuni 9. klassi õpilased, fotode arv ei ole piiratud. Esitada võib nii värvilisi kui mustvalgeid paberfotosid mõõtmetega vähemalt 15x20 cm. Fotod palume 25. veebruariks saata aadressil Lasteraamatukogu fotokonkurss, Veski 3, Põltsamaa 4810 või tuua Põltsamaa lasteraamatukokku. 

Konkursitööd peavad olema varustatud järgmiste andmetega: autori ees- ja perekonnanimi ning vanus, kool ja klass, autori kontakttelefon ja kodune aadress, samuti võistlustöö pealkiri.

Fotodest komplekteeritakse näitus "Lõbus talvetrall", mis on Põltsamaa raamatukogu näituse- ja konverentsisaalis üleval 3.-28. märtsini. Iga külastaja võib avaldada oma arvamust ning valida temale enam meeldinud foto. Kokkuvõtted konkursist tehaksegi näitusekülastajate arvamuste põhjal.

Parimate tööde autorite autasustamine toimub Põltsamaa raamatukogus aprillis lasteraamatu päeval. Auhinnad on algõpetuse sektsiooni ja lasteraamatukogu poolt. Tulemused avaldatakse ka Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu kodulehel ning kohalikus ajakirjanduses.

Korraldajal on õigus kasutada fotosid autoritasu maksmata, avaldada veebis, trükistes, panna välja näitustel jt kasumit mitteomavatel eesmärkidel. Esitatud fotosid ei tagastata.

Osaleja vastutab fotode autorluse ning muude andmete õigsuse eest.