« Tagasi

Raamat tuleb koju kätte

Raimo Metsamärt Põltsamaa Teataja (2020), 29. jaanuar, nr. 8, lk. 5.

Praegusel nutiajastulgi on väike kaaslane raamat endiselt meie heaks sõbraks. Raamat sobib meie kaaslaseks nii kodus kui reisil -ta võib lugeja viia näpistavast külmast palavasse kõrbesse või sajanditagusest ajast kaugele tulevikku.

Eakatel ja liikumispuudega inimestel ei pruugi olla võimalust raamatukogu külastada. Õnneks ei tähenda see, et põnevatest lugemiselamustest peaks loobuma, sest Põltsamaa raamatukogu pakub linna ja valla liikumisraskustega elanikele koduteeninduse teenust, mis on tasuta. Teisisõnu tähendab see, et siia kuulub nii teavikute laenutamine kui tagastamine, lugemissoovitused kui infopäring. Kodu-teenindusega liitumiseks või sellest loobumiseks tuleb helistada telefonile 77 51 466 või saata e-kiri aadressile laenutus@poltsamaark.ee nii lihtne see ongi. Teavikuid on samuti võimalik valida (ka reserveerida) e- kataloogist RIKSWEB.

Iga kuu kolmandal neljapäeval toob raamatukoguhoidja lugejale soovitud raamatud ja ajakirjad koju ja viib hiljem tagasi. Teenust osutatakse erijuhtudel ka teistel päevadel.