Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogud ja välisteeninduspunkt

 

 välisteeninduspunkt haruraamatukogud:    

    Tapiku teeninduspunkt    blogi

Tapiku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:

T,K,N 10.00 - 14.00
P 10.00 - 13.00
Suletud E,R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Hiie Nugis
tel: 57878898
e-post: Hiie.Nugis@poltsamaark.ee

Statistika

    Adavere raamatukogu   blogi     

Kooli tn 1, Adavere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N 9.30 - 12.30; 13.00 - 18.00
P 10.00 - 15.00
Suletud R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Tiina Kull
tel: 7769238
e-post: Tiina.Kull@poltsamaark.ee

Statistika

    Lustivere raamatukogu    blogi    

Kooli tee 6, Lustivere küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N, 8.30 -16.30
Suletud R,L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Triin Kodusaar
tel: 7755395
e-post: Triin.Kodusaar@poltsamaark.ee

Statistika

    Aidu raamatukogu    blogi    

Kooli tee 4-16, Vägari küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E 10.00 - 18.00
T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Marje Pagi
tel: 7744432
e-post: Marje.Pagi@poltsamaark.ee

Statistika

 

    Esku raamatukogu   blogi    

Kooli tee 4, Esku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,N,R 10.00 - 18.00
K 10.00 - 14.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja
Maili Ernits
tel: 7759154
e-post: Maili.Ernits@poltsamaark.ee

Statistika

    Puurmani raamatukogu    koduleht    

Ülejõe 40, Puurmani alevik, Põltsamaa vald, Jõgevamaa
avatud:

E,T,K,N,R 9.00 - 17.30
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidjad
Katrin Aavik
Maire Peterson
tel: 7737165
e-post: Katrin.Aavik@poltsamaark.ee
Maire.Peterson@poltsamaark.ee

Statistika

    Pajusi raamatukogu    blogi    

20. august - 2. september SULETUD
(töötaja puhkusel)

Kase põik 7-14, Pisisaare küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Sirje Nurka
tel: 7750344
e-post: Sirje.Nurka@poltsamaark.ee

Statistika