Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogud ja välisteeninduspunktid

 välisteeninduspunktid:   haruraamatukogud:  

    Tapiku raamatukogu 

Tapiku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:

T, K, N 10.00-14.00
P 10.00-13.00
Suletud E, R, L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Hiie Nugis
tel: +372 57878898
e-post: Hiie.Nugis@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Pajusi raamatukogu    

Pisisaare Spordikeskus, Pisisaare küla,
Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
spordikeskuse lahtiolekuaegadel

raamatukoguhoidja Sirje Nurka
tel: +372 
53456310
e-post: Sirje.Nurka@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Adavere raamatukogu   

18.-31. juuli 2021 SULETUD (raamatkoguhoidja puhkusel)

Kooli tn 1, Adavere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E 10.00-16.00; 

K, N 12.00-18.00;
P 10.00-15.00
Suletud T, R, L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Tiina Kull
tel: 7769238
e-post: Tiina.Kull@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

 

    Aidu raamatukogu    

5.-18. juuli 2021 SULETUD (raamatkoguhoidja puhkusel)

Kooli tee 7, Vägari küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E, T, N 10.00-18.00
Suletud K, R, L, P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Marje Pagi
tel: +372 5350 6125
e-post: Marje.Pagi@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

   Lustivere raamatukogu   

5.-25. juuli 2021 SULETUD (raamatkoguhoidja puhkusel)

Kooli tee 6, Lustivere küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E, K 10.00-18.00

Suletud T, N, R, L, P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Maili Ernits
tel: +372 53449776
e-post: Maili.Ernits@poltsamaark.ee

Statistika

 

    Puurmani raamatukogu     

Ülejõe 4, Puurmani alevik, Põltsamaa vald, Jõgevamaa
avatud:

E, T, K, N, R 9.00-17.00
Lõuna 12.30-13.00
Suletud L, P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidjad
Katrin Aavik
Maire Peterson
tel: +372 57870015

e-post: Katrin.Aavik@poltsamaark.ee
Maire.Peterson@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused