Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogud ja välisteeninduspunkt

 välisteeninduspunkt haruraamatukogud:    

    Tapiku teeninduspunkt 

Tapiku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:

T,K,N 10.00 - 14.00
P 10.00 - 13.00
Suletud E,R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Hiie Nugis
tel: 57878898
e-post: Hiie.Nugis@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Adavere raamatukogu   

13.-26. juuli SULETUD (töötaja puhkusel)

Kooli tn 1, Adavere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N 10.00 - 12.30; 13.00 - 16.30
P 10.00 - 15.00
Suletud R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Tiina Kull
tel: 7769238
e-post: Tiina.Kull@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Lustivere raamatukogu   

Kooli tee 6, Lustivere küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
T,K,N, 8.30 -16.30
Suletud E,R,L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Sandra Jürgenson
tel: 7755395
e-post: Sandra.Jyrgenson@poltsamaark.ee

Statistika

 

    Aidu raamatukogu    

6.-19. juuli SULETUD (töötaja puhkusel)

Kooli tee 7, Vägari küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E 10.00 - 18.00
T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Marje Pagi
tel: +372 5350 6125
e-post: Marje.Pagi@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

 

    Esku raamatukogu    

29. juuni - 5. juuli ja 13. juuli - 2. august SULETUD (töötaja puhkusel)

Kooli tee 4, Esku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,R 10.00 - 16.00
Suletud N,L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja
Maili Ernits
tel: 7759154
e-post: Maili.Ernits@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Puurmani raamatukogu     

Ülejõe 4, Puurmani alevik, Põltsamaa vald, Jõgevamaa
avatud:

E,T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidjad
Katrin Aavik
Maire Peterson
tel: 7737165
e-post: Katrin.Aavik@poltsamaark.ee
Maire.Peterson@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Pajusi raamatukogu    

20.-26. juuli SULETUD (töötaja puhkusel)

Pisisaare Spordihoone, Pisisaare küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Sirje Nurka
tel: 
5336 3163
e-post: Sirje.Nurka@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused