Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogud ja välisteeninduspunktid

 välisteeninduspunktid:   haruraamatukogud:  

    Tapiku teeninduspunkt 

Tapiku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:

T,K,N 10.00 - 14.00
P 10.00 - 13.00
Suletud E,R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Hiie Nugis
tel: +372 57878898
e-post: Hiie.Nugis@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Pajusi raamatukogu    

Pisisaare Spordihoone, Pisisaare küla,
Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Sirje Nurka
tel: +372 
5336 3163
e-post: Sirje.Nurka@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Adavere raamatukogu   

Kooli tn 1, Adavere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E 10.00 - 16.00; 

K,N 12.00 - 18.00;
P 10.00 - 15.00
Suletud T,R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Tiina Kull
tel: 7769238
e-post: Tiina.Kull@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

 

    Aidu raamatukogu    

Kooli tee 7, Vägari küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,N 10.00 - 18.00
Suletud K,R,L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Marje Pagi
tel: +372 5350 6125
e-post: Marje.Pagi@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

   Lustivere raamatukogu   

Kooli tee 6, Lustivere küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,K 10.00-18.00

Suletud T,N,R,L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Maili Ernits
tel: +372 53449776
e-post: Maili.Ernits@poltsamaark.ee

Statistika

 

    Puurmani raamatukogu     

Ülejõe 4, Puurmani alevik, Põltsamaa vald, Jõgevamaa
avatud:

E,T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidjad
Katrin Aavik
Maire Peterson
tel: +372 57870015

e-post: Katrin.Aavik@poltsamaark.ee
Maire.Peterson@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused