Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogud ja välisteeninduspunkt

 Seoses Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorraga on Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogud ja välisteeninduspunkt alates 14.03.2020 suletud kuni 17.05.2020.
Suletud päevadel on viivis peatatud.
 välisteeninduspunkt haruraamatukogud:    

    Tapiku teeninduspunkt 

Suletud 18. mai - 1. juuni (töötaja puhkusel)

Tapiku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:

T,K,N 10.00 - 14.00
P 10.00 - 13.00
Suletud E,R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Hiie Nugis
tel: 57878898
e-post: Hiie.Nugis@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Adavere raamatukogu   

Kooli tn 1, Adavere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N 10.00 - 12.30; 13.00 - 16.30
P 10.00 - 15.00
Suletud R,L ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Tiina Kull
tel: 7769238
e-post: Tiina.Kull@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Lustivere raamatukogu   

Suletud 26. mai - 2. juuni (töötaja puhkusel)

Kooli tee 6, Lustivere küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N, 8.30 -16.30
Suletud R,L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Triin Kodusaar
tel: 7755395
e-post: Triin.Kodusaar@poltsamaark.ee

Statistika

 

    Aidu raamatukogu    

Kooli tee 7, Vägari küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E 10.00 - 18.00
T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Marje Pagi
tel: +372 5350 6125
e-post: Marje.Pagi@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

 

    Esku raamatukogu    

Suletud kuni 31. mai. Toimub kontaktivaba teenindus.

Kooli tee 4, Esku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,R 10.00 - 18.00
Suletud N,L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja
Maili Ernits
tel: 7759154
e-post: Maili.Ernits@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Puurmani raamatukogu     

Ülejõe 4, Puurmani alevik, Põltsamaa vald, Jõgevamaa
avatud:

E,T,K,N,R 9.00 - 17.30
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidjad
Katrin Aavik
Maire Peterson
tel: 7737165
e-post: Katrin.Aavik@poltsamaark.ee
Maire.Peterson@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused

    Pajusi raamatukogu    

Suletud (kolimine)

Pisisaare Spordihoone, Pisisaare küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

avatud:
E,T,K,N,R 9.00 - 17.00
Suletud L,P ja riiklikel pühadel

raamatukoguhoidja Sirje Nurka
tel: 
e-post: Sirje.Nurka@poltsamaark.ee

Statistika

Raamatukoguteenused