« Tagasi

7-9 aastastele

KONN JA SÕBRAD pilt

KONN JA SÕBRAD

Autor: MAX VELTHUIJS

 

Raamatus „Konn ja sõbrad" on kuus südantsoojendavat lugu lastele ja vanematele. Üle maailma armastatud tegelaskuju Konna 30. aastapäeva puhul välja antud kogumik sisaldab leebe huumoriga kirja pandud lugusid elulistel teemadel.

Max Velthuijs (1923–2005) on mainekaid auhindu pälvinud Hollandi kunstnik ja lastekirjanik.

Juubelikogumikus on lood „Konn ja armastus", „Konn ja linnulaul", „Konn ja talv", „Konn ja võõras", „Konn ja hirm", „Konn ja kangelane".

 

SIGALAHEDAD MERIORAVAD? pilt

SIGALAHEDAD MERIORAVAD?

Autor: KRISTINA RUDER

Võluv meremaailm, vahvad merioravad, armas merihobu ja ehmatav hai - need on osa kaasahaaravast seiklusest. Tegelasi, kes üllatavad ja meelde jäävad, on teisigi.

"Sigalahedad merioravad?" on tõeline maiuspala algklassilastele iseseisvaks lugemiseks. samuti sobib see suurepäraselt väiksematele lastele ettelugemiseks.

 

LAULUPEOLE! pilt

LAULUPEOLE!

Autor: ANU RÖÖMEL

Metsas korraldatakse loomade ja lindude laulupidu. Kõik saavad koori laulma, vaid karumõmm jääb välja. Aga talle nii meeldib muusika! Ta käib salamisi teiste proove kuulamas ja tunneb juba sellestki suurt rõõmu. Otsib ka lauluraamatud välja ja hakkab ise harjutama, sest ehk järgmine kord temagi... Koorirahval aga ilmneb enne pidu suur mure. Mis küll saab? Aga kõik laheneb lõpuks kenasti. Tuleb tore laulupidu, kust ei puudu ka üllatus.

Raamatust leiad ka laulupeo laulud.