« Tagasi

7-9 aastastele

ANNA JA PONTSU

  

ANNA JA PONTU

Anneli Jürgens

 

Raamat räägib viieaastasest Annast. Anna on vahva ja tubli lasteaialaps, kes saab endale uue kaisulooma. See kaisuloom leiab anna elus tähtsa koha. Anna ja tema kaisulooma seiklustest saabki nüüd siit raamatust lugeda

 

 

KIRBU-KRANTS

 

KIRBU-KRANTS

Colas Gutman

 

Tema nimi on Kirbu-Krants. Ta haiseb sardiini järele, ta on kirpe täis ja tema karvkate näeb välja nagu viledaks kulunud uksematt. Ja mis kõige hullem – ta elab prügikastis koos oma sõbra, lapiku Kilu-Kiisuga. Kas Kirbu-Krants leiab kõigele vaatamata oma unistuste peremehe?

Kirbu-Krants on kõige särasilmsem suure südamega eluheidik, keda te kunagi kohanud olete!

SÕDA, MIS MUUTIS RONDOT

SÕDA, MIS MUUTIS RONDOT

Romana Romanõšõn

Kolm sõpra, Danko, Zirka ja Fabian elavad Rondo linnakeses, imelises paigas, kus valitseb rahu ja harmoonia . . . kuni sinna saabub Sõda. Linnaelanikel tuleb leida viis, kuidas sellest tumedast hävitavast jõust jagu saada. Rondo lugu on ood rahule, vastupanule ja lootusele.

Ukraina autorite sõjateemalise pildiraamatuga noortele lugejatele.

Ukraina keelest tõlkinud Ilona Martson

 

 

ÕHUS. LINDUDEST, LIBLIKATEST JA KÕIGEST, MIS SINISE TAEVA ALL
 

 

ÕHUS. LIDUDEST, LIBLIKATEST JA KÕIGEST, MIS SINISE TAEVA ALL

Zoe Armstrong

Õhk on tulvil hõljuvaid, laperdavaid ja lendavaid olendeid, põnevaid helisid ja pimestavaid värve. Heida pilk ülespoole ning otsi tuulega taevasse tõusvaid putukaid, kuula rähnitrummi, piilu puuvõrastikku, märka taimi kõrgel kaljuseinal või vaatle pilvi, tähti ja kuud.Elu su ümber pakub lõputult imelisi avastusi.