Lugemissoovitus

Hetkel kõige kuumem raamat

LOTTIE BROOKSI ÄÄRMISELT PIINLIK ELU

 

LOTTIE BROOKSI ÄÄRMISELT PIINLIK ELU

Katie Kirby

APPI – puberteet!!! Hirmnaljakas lugu sõprusest ning suureks kasvamise rõõmudest ja muredest.

11, vabandust, 11 ¾ aastat vana Lottie Brooks on sunnitud minema põhikooli täiesti üksi. Nii kohutav kui see ka pole, ei heida tarmukas tüdruk siiski meelt. Ta teeb plaani, mis aitaks tal kooliaasta üle elada. Kuid ka parimad plaanid võivad untsu minna, sest Lottiet on tulnud kimbutama üks elu jõledamaid väljakutseid – puberteet.

Lottie raamat on kaasakiskuv ja vaimukas lugu sõprusest ja sellest, kui keeruline on hakkama saada rinnahoidjate, raseerimise ja poistele meeldimise heidutavas maailmas, kui su hing kisub ikka veel Justin Bieberi ja mänguloomade poole.

See illustreeritud raamat on „Lottie"-sarja esimene raamat. Teos rõõmustab ühtviisi nii 9‒12-aastaseid lapsi kui ka kõiki teisi, kellele meeldivad lood muhedatest ja kaootilistest peredest.

Kõige noorematele

 

HEA TUJU LOOD

HEA TUJU LOOD

Stefania Hartley Leonardi

 

Imeilusate illustratsioonidega teos viib väikese raamatusõbra lõbusale lugemisseiklusele!

Raamat aitab lastel avastada muinasjutte, valme, lühijutte ja muistendeid, mis on just neile sobivalt adapteeritud. Valikus on 20 lõbusat ja õpetlikku lugu, näiteks „Õnnekuningas", „Kivisupp", „Hunt lambanahas" ja „Vapper väike rätsep". Raamat on trükitähtedes, mistõttu sobib hästi ka lugema õppimiseks.

Tore kogumik põnevaks unejuturaamatuks ja mõnusateks õhtutundideks kogu perele.